WD Red Pro 3,5" HDD 6TB NAS 7200RPM 256MB SATA III 6Gb/s

Western Digital | Pevné disky HDD, SSD | Kód: WD6003FFBX
Dostupnosť
Na sklade
Tovar je dostupný na distribučnom sklade.
250,89 €
209,08 € bez DPH
Za nákup získate 209 bodov.
Disky WD Red ™ Pro boli navrhnuté špeciálne pre zákazníkov stredných alebo veľkých podnikov a sú k dispozícii až pre 24-pozičné systémy NAS. WD Red ™ Pro je navrhnutý tak, aby zvládal vysoké pracovné zaťaženie v nepretržitých prostrediach, a je ideálny na archiváciu a zdieľanie, ako aj na obnovu poľa RAID v rozšírených operačných systémoch, ako je ZFS alebo iné súborové systémy. Tieto disky prinášajú pridanú hodnotu pre vaše podnikanie, pretože umožňujú vašim zamestnancom rýchlo zdieľať svoje súbory a záložné priečinky vo vašom riešení NAS.

Naša exkluzívna pokročilá technológia firmvéru, NASware ™ 3.0, umožňuje bezproblémovú integráciu, robustnú ochranu údajov a optimálny výkon pre systémy NAS, ktoré sú predmetom veľkého dopytu. Pokročilá technológia NASware 3.0, zabudovaná do každého pevného disku WD Red ™ Pro, zvyšuje výkon úložiska zvýšením kompatibility, integrácie, aktualizovateľnosti a spoľahlivosti.

Väčšia ochrana pred otrasmi NAS Bay WD Red ™ Pro je vybavená viacosovým snímačom otrasov, ktorý automaticky detekuje jemné otrasy a technológiou dynamickej výšky letu, ktorá upravuje každú funkciu čítania a zápisu tak, aby kompenzovala a chránila údaje. Táto kombinácia technológie ďalej chráni disky vo väčších 24-pozičných prostrediach NAS a pomáha zvyšovať spoľahlivosť pevného disku.

Vylepšená technológia riadenia 3D Active Balance Plus vyváženia v dvoch rovinách výrazne zlepšuje celkový výkon a spoľahlivosť disku. Pevné disky, ktoré nie sú správne vyvážené, môžu v systéme viacerých diskov spôsobovať nadmerné vibrácie a hluk, môžu skrátiť životnosť pevného disku a časom znižovať výkon.

Výhody:
- Exkluzívna technológia NASware ™ 3.0
- Väčšia ochrana pred otrasmi vďaka viacosovým snímačom otrasov
- 3D Active Balance Plus
- Prevencia obnovy, rozšírené testovanie disku
- Ochrana proti hluku a vibráciám

Parametre a špecifikácie:
Kapacita: 6 000 GB (6 TB)
Tech: CMR
Rozhranie: Serial ATA III - SATA 6Gb/s
Vyrovnávacia pamäť (Cache): 64MB
Prenosová rýchlosť: 6 Gb/s
Rýchlosť otáčok: 7200 RPM

Hluk:
        • Činnosť: 36 dBA
        • Nečinnosť: 29 dBA

Spotreba:
        • Čítanie, zápis: 7,2 W
        • Pokoj: 3,7 W
        • Spánok: 0,4 W

Typ disku: 3,5 "
Ostatné:
        • NASware
        • 3D Active Balance Plus

Rozmery: 26,1 x 147 x 101,6 mm
Hmotnosť: 0,65 kg

Technická podpora:

Lokalizovaná technická podpora zdarma na čísle 00800 27549338, ktorá funguje z Čiech aj zo Slovenska (je potrebné vytáčať s 00 na začiatku). Dočasne sa na túto linku dá volať iba z pevných liniek. Tech support číslo bude aktualizované na našich stránkach support.wdc.com.

Datasheet na stiahnutie:
https://documents.westerndigital.com/content/dam/doc-library/en_us/assets/public/western-digital/product/internal-drives/wd-red-pro-hdd/product-brief-western-digital-wd-red-pro-hdd.pdf
Značka Western Digital

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

rýchle dodanie, dobrý výber

Overený zákazník,

Široký výber práve tých notebook tašiek, ktoré som hľadala.

Overený zákazník,

rýchlosť vybavenia objednávky

Overený zákazník,