TP-Link T1700X-16TS 12x10Gbit Smart Switch 4x10Gb SFP+

TP-link | Sieťové aktívne prvky | Kód: T1700X-16TS
Dostupnosť
Na sklade
Tovar je dostupný na distribučnom sklade.
1 239,72 €
1 033,10 € bez DPH
Za nákup získate 1033 bodov.
12-portový 10GBase-T smart switch JetStream se 4 10G SFP slotyT1700X-16TS · Je vybaven 12 10GBase-T RJ45 porty a 4 10G SFP+ fiber porty, což poskytuje kapacitu spínání 320Gbit/s · Technologie 10GBase-T poskytuje nenákladnou metodu migrace ze stávající sítě na 10G · Ethernet využitím existujících CAT5e/CAT6 krátkých připojení (až 55m) a CAT6A/CAT7 připojení (až 100m). · Funkce L2+, Static Routing pomáhá směrovat interní provoz pro efektivnější využití zdrojů sítě · Pokročilé funkce zabezpečení včetně IP-MAC-Port Binding, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm Control, DHCP Snooping, 802.1X a Radius ověření · Rozsáhlá podpora IPv6 pro správu, QoS a ACL · WEB/CLI řídící režimy, SNMP, RMON zlepšují správu · Duální obraz Firmwaru zlepšuje spolehlivost a up-time sítě HARDWARE FEATURES Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3 an, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p Interface 12 100/1000/10GBase-T RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) 4 10G SFP+ Slots Network Media 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m) 10GBase-T: UTP CAT 5e, 6 (Maximum 55m) or above cable (Maximum 100m) 1000BASE-X: MMF, SMF 10GBASE-LR 10GBASE-SR Fan Quantity Two Smart Fans Power Supply 100-240V, 50/60Hz Dimensions ( W x D x H ) 440 * 220 * 44 mm Max Power Consumption 76.58W PERFORMANCE Switching Capacity Up to 320Gbps Packet Forwarding Rate Up to 238.1Mpps for a standalone switch MAC Address Table 16K Packet Buffer Memory 2MB Jumbo Frame 9KB Number of Static Routes 32 IPv4 Number of IP Interfaces 16
Značka TP-link

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Som velmi spokojny s poskytovanymi sluzbami

Overený zákazník,

široký sortiment, prijateľné ceny, rýchle dodanie, možnosť osobného odberu

Overený zákazník,

Profesionalny pristup k zakaznikom, vysoka odborna uroven, rychla rakcia na objednavku

Overený zákazník,