SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-LX, LC konektor, 1310nm SM/MM, 20km (Cisco,Dell, Planet kompatibilní)

XtendLan | Optické komponenty | Kód: XL-MGB-LXD=
Dostupnosť
Na sklade
Tovar je dostupný na distribučnom sklade.
15,72 €
13,10 € bez DPH
Za nákup získate 13 bodov.
Technológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Singlemode, Multimode
Značka XtendLan

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

rýchle dodanie, dobrý výber

Overený zákazník,

Široký výber práve tých notebook tašiek, ktoré som hľadala.

Overený zákazník,

rýchlosť vybavenia objednávky

Overený zákazník,