Noctua NA-SAVG1 sada tesnení

Noctua | Chladiče a ventilátory | Kód: NA-SAVG1
Dostupnosť
Na sklade
Tovar je dostupný na distribučnom sklade.
9,46 €
7,89 € bez DPH
Za nákup získate 8 bodov.
NA-SAVG1 je sada troch antivibračných tesnení NA-AVG1 pre použitie kompatibilných ventilátorov Noctua 120x25mm na radiátoroch vodného chladenia, alebo iných aplikáciách, ktoré využívajú tesnejšie tesnenie s ventilátorom. NA-AVG1, vyrobený z extra mäkkej, ale vysoko odolnej silikónovej gumy, pomáha tlmiť drobné vibrácie a znižuje straty vzduchu medzi ventilátorom a chladičom. Ako také sú ideálnym doplnkom pre nadšencov výkonu, ktorí chcú vyžmýkať tých pár percent účinnosti chladenia navyše.

Jemné doladenie účinnosti prúdenia vzduchu - prečo si zaobstarať tie najlepšie ventilátory pre váš radiátor a potom nechať vzduch uniknúť medzi ventilátorom a chladičom? Udržať niekoľko desatín stupňa teploty CPU sa mnohým nemusí zdať relevantné, ale pre nadšencov výkonu, ktorí neúnavne sledujú dokonalosť pri optimalizácii svojich systémov, môže byť NA-AVG1 konečným bodom pri dosahovaní maximálnej účinnosti.
Kompatibilný s väčšinou ventilátorov Noctua 120x25mm - tesnenia NA-AVG1 sú kompatibilné so všetkými súčasnými ventilátormi Noctua 120x25mm, vrátane ocenených sérií NF-A12x25, NF-F12, NF-S12A a NF-P12 redux. Ventilátory série 120x15mm NF-A12x15 nie sú podporované.
Sada 3 ks, ideálne pre 360 mm radiátory - sada NA-SAVG1, ktorá obsahuje 3 tesnenia NA-AVG1, umožňuje zákazníkom vybaviť až tri kompatibilné ventilátory 120 x 25 mm. Ideálne na maximálne využitie nastavení vodného chladenia s 240 alebo 360 mm radiátormi.
Jednoduchá inštalácia, kompatibilná so skrutkami alebo antivibračnými držiakmi - montáž NA-AVG1 je hračka, pretože sa pripája cez rovnaké otvory ako štandardné antivibračné podložky Noctua NA-AVP1. Ak necháte otvory na skrutky ventilátora nezakryté, tesnenia sú plne kompatibilné so štandardnými montážnymi skrutkami ventilátora, skrutkami chladiča alebo antivibračnými držiakmi, ako sú NOctua NA-AV1, NA-AV2, NA-AV3 alebo NA-AV4.

Technické vlastnosti:
Farba: Noctua hnedá
Rozsah doručenia:
3x NA-AVG1 antivibračné tesnenie pre radiátory vodného chladenia
Značka Noctua

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

rýchle dodanie, dobrý výber

Overený zákazník,

Široký výber práve tých notebook tašiek, ktoré som hľadala.

Overený zákazník,

rýchlosť vybavenia objednávky

Overený zákazník,